Всі права захищені. АВБУ 2007-2010 рік. Використанні матеріалів тільки з дозволу авторів avbu@ukr.net
Науково методичний центр Асоціації вчителів біології України створюється на добровільних засадах з вчителів і науковців для здійснення фахової експертизи програм та навчально-методичної літератури, що адресовані школі.

Гриф “Рекомендовано Асоціацією вчителів біології України” отримують ті програми і навчально-методичні посібники, які сприяють реалізації нової парадигми освіти.

Нова парадигма освіти передбачає пріоритетність розвитку особистості, підготовки її до життя над накопиченням знань заради знань. Психолого-педагогічною основою формування різнобічних компетенцій учнів та їх готовності вчитися все життя є розвиток творчості учнів. Біологія, як шкільний предмет, надає для цього необмежені можливості: спостереження і експеримент, біологічні задачі і учнівські проекти, - лиш деякі форми і засоби у досягненні мети.

Програми і навчально-методичні посібники, які спрямовані на розвиток учнів, допомагають вчителю виховувати у дітей розуміння цінності життя, а також є помічниками вчителя в організації навчального процесу можуть претендувати на гриф НМЦ Асоціації.

Умови експертизи програми або навчально-методичної літератури однакові для окремих вчителів і для видавництв, що представляють вчительський доробок.

           Гриф НМЦ Асоціації не замінює гриф НМЦ МОН України!

           Гриф НМЦ Асоціації вчителів біології України гарантує якість інтелектуального продукту!
Всеукраїнська громадська організація
Асоціація  вчителів біології України

За радісне й успішне навчання!
НМЦ АВБУ